Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

14. 12. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -3 až -7°C.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 75
TÝDEN: 928
CELKEM: 211878

Obsah

Výsledky sezóny 2018/2019

Typ: ostatní
Výsledky po podzimní části soutěžního ročníku 2018/2019

Podzimní část ročníku 2018/2019

A3A - I. B třída východ 2018/2019 

Kolo Utkání Domácí - Hosté Den Datum Čas Výsledek
2. A3A0202 Jablonec n. J. - Držkov So

18. 8.

17:00 1:3 (1:1)
3. A3A0306 Držkov - Smržovka So

25. 8.

17.00 2:1 (0:1)
4. A3A0403 Přepeře B - Držkov So

1. 9.

13:30 4:2 (2:1)
5. A3A0505 Držkov - Velké Hamry B So

8. 9.

17:00 4:4 (2:2)
6. A3A0604 Lučany - Držkov So

15. 9. 

16:30 3:1 (2:0)
7. A3A0704 Držkov - Albrechtice So

22. 9.

16:00 3:2 (2:0)

8.

A3A0805 Harrachov - Držkov Ne 30. 9. 15:30 7:2 (2:2)
9. A3A0903 Držkov - Železný Brod B Ne

7. 10.

15:30 7:0 (3:0)
10. A3A1006 Bělá - Držkov So

13. 10. 

15:00 12:1 (7:1)
11. A3A1102 Držkov - Plavy Ne

21. 10.

15:00 0:1 (0:1)
12. A3A1207 Roztoky - Držkov So

27. 10.

14:00 2:1 (2:1)
13. A3A1301 Držkov - Rychnov Ne

4. 11.

13:30 1:5 (0:3)
1. A3A0107 Držkov - Bozkov Ne

11. 11.

13:30 4:5 (3:2)

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. SK Jívan Bělá 12 10 0 2 54:25 30 0 0
2. Spartak Rychnov z.s. 13 9 0 4 44:26 27 0 0
3. TJ Velké Hamry z.s. B 13 7 3 3 48:19 24 0 0
4. Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov 13 7 0 6 38:48 21 0 0
5. Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou 13 6 1 6 24:48 19 0 0
6. Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 13 5 3 5 22:26 18 0 0
7. FK Přepeře B 13 5 2 6 43:36 17 0 0
8. TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín 13 5 2 6 34:31 17 0 0
9. TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 13 5 2 6 29:34 17 0 0
10. Tělocvičná jednota Sokol Bozkov 13 5 1 7 37:41 16 0 0
11. Tělovýchovná jednota Sokol Roztoky u Jilemnice 13 4 3 6 20:24 15 0 0
12. Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka 12 4 2 6 24:27 14 0 0
13. Tělovýchovná jednota Sokol Držkov 13 4 1 8 31:47 13 0 0
14. FK Železný Brod, z.s. B 13 3 2 8 20:36 11 0 0

 

A1A - Okresní přebor 2018/2019

Kolo Utkání Domácí - Hosté Den Datum Čas Výsledek
1. A1A0104 Hodkovice     - Držkov B           So 1. 9. 17:00

7:0 (2:0)

2. A1A0202 Držkov B - Lučany B Ne 9. 9. 17:00

2:1 (0:0)

3. A1A0305 Kokonín - Držkov B Ne 16. 9. 16:00

1:0 (1:0)

4. A1A0401 Jenišovice B - Držkov B Ne 23. 9. 16:30

4:2 (3:0)

5. A1A0505 Držkov B - Radčice So 29. 9. 16:00

2:3 (1:2)

6. A1A0602 FK KOVO - Držkov B So 6. 10. 16:00

1:2 (0:0)

7. A1A0704 Držkov B - Malá Skála Ne 14. 10 15:30

3:5 (2:3)

8. A1A0803 Zásada - Držkov B So 20. 10. 15:30

3:0 (0:0)

9. A1A0903 Držkov B - Tanvald Ne 28. 10. 14:30

8:3 (3:2)

10. A1A1004 Držkov B - Hodkovice So 3. 11. 14:30

0:7 (0:2)

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Hodkovice 10 10 0 0 64:8 30 0 0
2. Zásada 10 7 0 3 35:22 21 0 0
3. FK KOVO 10 7 0 3 38:27 21 0 0
4. Malá Skála 10 6 0 4 39:42 18 0 0
5. Kokonín 10 5 0 5 39:32 15 0 0
6. Jenišovice B 10 5 0 5 27:29 15 0 0
7. Radčice 10 4 1 5 29:31 13 0 0
8. Držkov B 10 3 0 7 19:35 9 0 0
9. Lučany B 10 2 0 8 21:41 6 0 0
10. Tanvald 10 0 1 9 20:64 1 0 0

Vytvořeno: 22. 11. 2018
Poslední aktualizace: 22. 11. 2018 11:57
Autor: Jaroslav Salaba