Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuální počasí

Počasí dnes:

27. 3. 2017

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 1 až -3°C.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 195
TÝDEN: 195
CELKEM: 67629

Obsah

Fotbalový oddíl TJ Sokol Držkov



 

A3A - I. B třída východ 2016/2017
Kolo Utkání Domácí - Hosté Den Datum Čas Výsledek
2. A3A0201 Horní Branná - Držkov Ne 21. 08. 17:00 2:0 (0:0)
3. A3A0306 Držkov - Libštát So 27. 08. 17:00 1:2 (1:2)
4. A3A0402 Jablonec n. J. - Držkov So 03. 09. 17:00 0:0 (0:0)
5. A3A0505 Držkov - Smržovka So 10. 09. 17:00 1:0 (0:0)
6. A3A0603 Lučany - Držkov So 17. 09. 17:00 1:6 (1:4)
7. A3A0704 Držkov - Albrechtice So 24. 09. 17:00 6:0 (1:0)
1. A3A0106 Plavy - Držkov St 12. 10. 16:30 3:1 (1:0)
8. A3A0804 Pěnčín (JN) - Držkov So 01. 10. 16:30 4:1 (3:0)
9. A3A0903 Držkov - Roztotky So 08. 10. 16:00 1:1 (1:1)
10. A3A1005 Harrachov - Držkov So 15. 10. 16:00 2:1 (2:1)
11. A3A1102 Držkov - Kokonín So 22. 10. 15:30 6:2 (3:1)
13. A3A1301 Držkov - Horní Branná So 29. 10. 14:30 4:0 (1:0)
12. A3A1206 Držkov - Plavy So 05. 11. 14:00 1:1 (0:0)
14. A3A1406 Libštát - Držkov So 25. 03. 15:00 4:6 (2:4)
15. A3A1502 Držkov - Jablonec n. J. So 01. 04. 16:00  
16. A3A1605 Smržovka - Držkov Ne 09. 04. 16:00  
17. A3A1703 Držkov - Lučany So 15. 04. 16:00  
18. A3A1804 Albrechtice - Držkov Ne 23. 04. 16:30  
19. A3A1904 Držkov - Pěnčín (JN) So 29. 04. 16:30  
20. A3A2003 Roztoky - Držkov So 06. 05. 17:00  
21. A3A2105 Držkov - Harrachov So 13. 05. 17:00  
22. A3A2202 Kokonín - Držkov Ne 21. 05. 17:00  





 

A1A - Okresní přebor II. třídy 2016/2017
Kolo Utkání Domácí - Hosté Den Datum Čas Výsledek
2. A1A0204 Mšeno C - Držkov B So 20. 08. 17:00 4:2 (3:1)
3. A1A0306 Držkov B - Hodkovice B Ne 28. 08. 17:00 4:1 (0:1)
4. A1A0405 Tanvald - Držkov B So 03. 09. 17:00 5:0 (2:0)
5. A1A0505 Držkov B - Plavy B Ne 11. 09. 16:00 4:1 (2:1)
6. A1A0606 Kokonín B - Držkov B Ne 18. 09. 17:00 3:5 (1:3)
7. A1A0704 Držkov B - Josefův Důl Ne 25. 09. 16:00 2:4 (1:2)
1. A1A0107 Držkov B - Zásada St 28. 09. 16:30 4:1 (2:1)
8. A1A0807 Kořenov - Držkov B So 01. 10. 16:30 3:4 (2:1)
9. A1A0903 Držkov B - Nová Ves Ne 09. 10. 16:00 3:1 (1:1)
10. A1A1008 Jenišovice B - Držkov B Ne 16. 10. 16:00 2:1 (2:1)
11. A1A1102 Držkov B - Rychnov Ne 23. 10. 15:30 1:5 (1:2)
12. A1A1209 Malá Skála - Držkov B Ne 30. 10. 14:30 3:3 (1:1)
14. A1A1409 Držkov B - Radčice Ne 26. 03. 15:30 1:0 (1:0)
15. A1A1502 Janov - Držkov B So 01. 04. 16:00  
16. A1A1608 Držkov B - Smržovka B So 08. 04. 16:00  
17. A1A1703 Železný Bord B - Držkov B So 15. 04. 16:00